{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ملانیا بانوی اول کاخ سفید (۵۰ ساله) عصر جمعه عکس‌های کریسمس را در حساب توییتری خود به نمایش گذاشت. این عکس‌ها در دهم دسامبر در جشن‌های کریسمس کنگره گرفته شده بود. دونالد و همسرش ملانیا در این عکس‌ها که در پس زمینه پلکان بزرگ کاخ سفید نشان داده می‌شوند.

سِت کردن ترامپ و همسرش به مناسبت کریسمس+عکس

دونالد و ملانیا ترامپ در عکس یادگاری کریسمس امسال، با لباس‌های یک شکل رسمی جلوی دوربین ظاهر شدند. آن‌ها آخرین عکس رسمی یادگاری شان را با عنوان رئیس جمهور و بانوی اول کاخ سفید گرفتند.ملانیا بانوی اول کاخ سفید (۵۰ ساله) عصر جمعه عکس‌های کریسمس را در حساب توییتری خود به نمایش گذاشت. این عکس‌ها در دهم دسامبر در جشن‌های کریسمس کنگره گرفته شده بود. دونالد و همسرش ملانیا در این عکس‌ها که در پس زمینه پلکان بزرگ کاخ سفید نشان داده می‌شوند.

لباس ها و استایل رسمی یک شکل دونالد و ملانیا در کاخ سفید

ملانیا با کمی دستکاری در این لباس رسمی استایل خود را کمی زنان‌تر نموده است. این زوج در جشن کریسمس پارسال عکس رسمی از مراسم خود به اشتراک نگذاشتند، اما در روز‌های آخر ریاست‌جمهوری آنان به اجرای این سنت بازگشتند. در سال ۲۰۱۷ (در اولین عکس یادگاری کریسمس در کاخ سفید) ملانیا لباس مشکی برند Delpozo  برند محبوب خود را پوشیده بود.

لباس ها و استایل رسمی یک شکل دونالد و ملانیا در کاخ سفید

در سال ۲۰۱۸ ملانیا لباس سفید با آستین‌های بلند و زیر زانو بر تن داشت و این لباس را با کفش نقره‌ای ست کرده بود.

لباس ها و استایل رسمی یک شکل دونالد و ملانیا در کاخ سفید

ملانیا همچنین در تاریخ ۳۰ نوامبر فیلمی از گردش درون کاخ و تزئینات آن را به نمایش درآورد. او تم این تزیینات را تجلیل از ابهت و بزرگی ملت بزرگ امریکا دانست. شرح کوتاهی از تزیینات کاخ را برای عموم به نمایش درآورد.

تمام تزیینات راهرو‌ها و اتاق‌های کاخ را ملانیا خود شخصاً انتخاب نمود. امسال تزیینات یک اتاق را بچه‌های سراسر کشور امریکا درست کردند و همچنین در میان دکوراسیون کاخ قسمتی را به نمایش مشکلات مردم امریکا در جریان بیماری کووید ۱۹ اختصاص داده شده که در آن ۱۷ میلیون آمریکایی به این بیماری مبتلا شده و تعداد ۳۱۱ هزار کشته بر جای گذاشت.

لباس و استایل رسمی یک شکل دونالد و ملانیا در کاخ سفید

اتاق قرمز به امدادگران، کارگران خط اول مبارزه با کرونا و کارکنان بخش‌های ضروری مانند کارکنان سوپرمارکت‌ها اختصاص داده شد. تزیینات داخلی کتابخانه با اشاره به زنان مشهور امریکا مانند Giorgio O'Keefe اختصاص داده شد و دکوراسیون آن شامل گل‌های رز زرد رنگ است که سمبل طرفداری از حق رای زنان می‌باشد. امسال صدمین سالگرد اصلاحیه حق رای زنان است.

یکی از اتاق‌های طبقه همکف کاخ سفید China room می‌باشد این اتاقی ست که بانوی اول در آن چای می‌نوشد و جلسات کوچک خود را در آن برگزار می‌کند. این اتاق مانند یک آشپزخانه تزیین شده است وسه جوراب بالای شومینه آن برای بارون، ملانیا و ترامپ آویزان است.

لباس و استایل رسمی یک شکل دونالد و ملانیا در کاخ سفید

بر روی درخت کریسمس بزرگ که در اتاق آبی گذاشته شده است، ۱۶۰ تزیین به کار رفته که تمام آن از سوی کودکان سراسر امریکا ساخته شده این کودکان از شهر‌ها و مناطق مختلف امریکا این تزیینات را ساخته اند و بر روی هر کدام از این تزیینات نام، سن، ایالت و شهر آن‌ها نوشته شده است.

لباس و استایل رسمی یک شکل دونالد و ملانیا در کاخ سفید

در قسمت ورودی اصلی هال درخت‌های کریسمس گذاشته شده که با کلمات "عشق " ، "صلح " و ایمان تزیین شده است.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر