{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

همان‌طور که احسان علیخانی چندی پیش اعلام کرد "عصر جدید" در راه پخش قرار گرفته است و مخاطبانِ علاقه‌مند می‌توانند در روز‌های آینده منتظر پخش این برنامه باشند.

پخش سری جدید عصر جدید از تلویزیون

دوازدهم آذرماه ۱۳۹۹ بود که احسان علیخانی بعد از رایزنی‌ها و گمانه‌زنی‌های فراوان در گفت‌وگویی زنده در فضای‌مجازی خبر از بازگشت "عصر جدید" از دی‌ماه داد.او درباره زمان ضبط اصلی قسمت‌های باقی‌مانده از فصل دوم "عصر جدید" با حضور شرکت‌کنندگان، خاطرنشان کرد: اگر شرایط مهیا باشد در دی‌ماه ضبط ادامه این فصل را شروع می‌کنیم وگرنه در بهمن یا اسفند ضبط اصلی را شروع می‌کنیم.

در پیگیری‌های خبرنگار تسنیم مشخص شد که عوامل و دست‌اندکاران "عصر جدید" در تلاش‌اند مراحل نیمه‌نهایی و نهایی فصل دوم این برنامه تلویزیونی را در ماه‌های باقیمانده از سال ۱۳۹۹ به مرحله ضبط و پخش برسانند. حتی با توجه به انتشار فراخوان فصل سوم، قرار است با آرام شدنِ کرونا و مهیا شدن شرایط، عصر جدیدی‌ها در تابستان ۱۴۰۰ تولید فصل سوم را آغاز کنند.

حالا ایمان قیاسی مجری "هشتگ عصرجدید" با انتشار ویدئویی از بازگشت این برنامه پربیننده به آنتن شبکه سه در روز‌های آینده خبر داده است. در این ویدئو آریا عظیمی‌نژاد هم دیده می‌شود و عوامل "عصر جدید"، تاریخ پخش برنامه‌هایی که جدیداً ضبط شده‌اند را نیمه ابتدایی دی‌ماه اعلام می‌کنند. برنامه‌هایی که در آن داوران این رقابت تلویزیونی خود از حضور یک یا چند میهمان، میزبانی می‌کنند، با شرکت‌کنندگان سال گذشته و امسال گفتگو‌های تصویری برگزار شده است.

احسان علیخانی میهمانانی دارد که مرتبط با موضوع کرونا با آن‌ها گفتگو می‌کند و همین‌طور، آیتم‌های تماشایی دیگر. با این حساب تماشاگران "عصر جدید" بعد از مدتی غیبتِ این برنامه به دلیل شیوع کرونا، می‌توانند بیننده این برنامه باشند؛ "عصر جدید" از همین پنجشنبه به تلویزیون برمی‌گردد

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر