{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

راننده خودروی پورشه ۱۳۰ هزار یورویی با پارک عجیب خودروی خود، بدترین پارک کننده خودرو در تاریخ لقب گرفت.

لِه شدن عجیب پورشه لاکچری !+عکس

راننده پورشه تایکان در انگلیس، به عنوان بدترین پارک کننده خودرو در تاریخ لقب گرفت. این راننده نه تنها نتوانست این خودروی گرانقیمت را در مکانی مناسب پارک کند، بلکه با خارج شدن کنترل خودرو از دست وی به یک خودروی دیگر نیز خسارت وارد کرد. این اتفاق در خیابانی در منطقه «مانینگتری» واقع در اسکس انگلیس رخ داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی پارک این خودرو و وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو راننده قبل از بالارفتن از خیابان فرعی و دور زدن، خودرو را متوقف می‌کند. لحظاتی بعد او ناگهان پای خود روی پدال گاز قرار داده و پس از بالارفتن از خیابان و از دست دادن کنترل خودرو روی یک خودروی دیگر فرود می‌آید. در این ویدئو مشاهده می‌شود این راننده با از دست دادن کنترل خودرو، روی یک خودروی شاسی بلند که در کنار خیابان اصلی پارک است فرود می‌آید. این راننده در مدت تنها چند دقیقه خسارتی سنگین به این خودروی ۱۳۰۰۰۰ یورویی که در مدت زمان ۲.۸ ثانیه سرعت آن به ۶۲ مایل بر ساعت می‌رسد وارد کرد.

این ویدئو پس از انتشار در توئیتر توجه کاربران را به خود جلب کرد و تاکنون بیش از ۳ میلیون بیننده داشته است. یکی از کاربران که ظاهرا در نزدیکی محل حادثه سکونت دارد در کامنتی نوشت: «من واقعا برای این مرد متاسف شدم. او قصد ملاقات با یکی از همسایگان مرا داشت که دچار این حادثه شد. من صدای بلندی را شنیدم و بعد متوجه شدم این اتفاق رخ داده است. او به شدت ترسیده بود و تا حدودی می‌لرزید. همسایگان بلافاصله به کمک این مرد شتافتند. خوشبختانه او در این حادثه دچار آسیب جدی نشد.»

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر