{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مادر و مادربزرگ یک نوزاد دو ماهه که برای آرام کردن او از تزریق هروئین به سر و بدنش کمک می‎گرفتند به جرم کودک آزاری بازداشت شدند.

تزریق هروئین به سرِ نوزاد برای آرام شدن!+عکس

نوزادی که توسط مادر و مادربزرگش مورد تزریق مواد اعتیاد آور از جمله هروئین قرار گرفته و چند قدمی با مرگ فاصله نداشت با تماس ناپدری‎اش به مراکز درمانی منتقل شده و در حال حاضر تحت مراقبت‎های ویژه قرار دارد.

براساس تحقیقات انجام شده، این زن جوان ۲۱ ساله به نام هاربر، چندی پیش نوزاد خود را به همراه مادرش در خانه به دنیا اورد و این نوزاد هیچگاه به خارج از خانه برده نشده بود. در آزمایشات گرفته شده از این نوزاد هروئین دیده شده و اعترافات خانواده او حاکی از این است که آن‎ها در زمان گریه و بی قراری کودک به جای آرام کردن او به سر و بدنش هروئین تزریق می‎کردند.

تزریق هروئین به سر کودک

تزریق هروئین به سر کودک

بنا بر اظهارات نامزد این زن ۲۱ ساله، او هنگامی که شب اقدام به مسواک زدن کرده بود نوزاد را با حالی نامناسب دیده و مأموران اورژانس او را درحالی که دچار تنگی نفس و کبودی شده بود به بیمارستان منتقل می‌کنند. همچنین در خانه آن‌ها مقداری هروئین، متامفتامین و ماری جوانا نیز یافت شده است. نوزاد اکنون در مرکز کودکان در تگزاس نگهداری می‌شود. مادر، مادربزرگ و ناپدری او هم اکنون بازداشت شده و رسیدگی به این پرونده کماکان ادامه دارد.

نجات نوزاد معتاد به هروئین

نجات کودک از دست مادر و مادربزرگش

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر