{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

انتشار فیلم شکنجه هولناک یک کودک ۸ ساله به دست پدر و مادر معتادش، موجی از خشم و اعتراض را در جامعه مصر به راه انداخت.

شکنجه های وحشتناک پسر8  ساله به دست والدین معتاد/عکس

در یکی از آپارتمان‌های منطقه‌ای در شهر «جیزه» مصر، یک زن و شوهر در حال مصرف مقدار زیادی «حشیش» بودند و مصطفی فرزند ۸ ساله آنان با سکوت مراقب اوضاع بود. او از ترس اینکه پدر و مادرش مثل هر روز او را شکنجه کنند، از جایش تکان نمی‌خورد؛ سیگاری که مملو از حشیش بود به دست او داده شد و باید به زور نفس‌هایش را یکی پس از دیگری از ریه‌اش خارج کرد، زیرا می‌ترسید با انجام ندادن این کار با آتش همین سیگار سوزانده شود یا مشتی دیگر نثار صورت کوچکش شود.

این‌ ماجرای کودکی است که پدر و مادر معتادش هرروز او را به این شکل ساخته اند و بدون هیچ پروایی تصاویری از نحوه استعمال دخانیات و شکنجه‌هایی که بر این پسر بچه هشت ساله روا می‌دارند را به اشتراک می‌گذارند.

انتشار شکنجه پسربچه هشت ساله به دست والدینش در شبکه‌های اجتماعی و بین مردم کشور مصر، اعتراض‌های بسیاری را به دنبال داشت و پلیس به کمک مادربزرگ این کودک توانست پدر شکنجه‌گر را دستگیر کند. مادربزرگ پسر خود را به بهانه دلتنگی به خانه کشاند و به او نگفت که پلیس در خانه او است، زیرا تحمل دیدن شکنجه شدن نوه‌اش را نداشت و محاکمه و مجازات پسر و عروسش را خواستار شد.

شکنجه هولناک کودک به دست پدر و مادرش

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر