{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مرد ۸۱ ساله ایتالیایی با اقدام جالب خود در مقابل بیمارستانی که همسرش بستری شده بود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

کار عجیب پیرمرد ۸۱ ساله برای همسرش مقابل بیمارستان/عکس

وفاداری عجیب پیرمرد ایتالیایی به همسرش که در بیمارستان بستری شده بود به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این مرد ۸۱ ساله در حالی که امکان ملاقات با همسر خود را نداشت اقدام به نواختن آکاردیون در مقابل بیمارستان محل بستری همسرش کرد. همسر «اِستفانو بوزینی« به دلیل شیوع  کرونا در بیمارستان قرنطینه شده بود.

در ویدئویی که منتشر شده است استفانو در حالی که ماسک بر صورت دارد و در مقابل بیمارستان مشغول نواختن آکاردیون است دیده می‌شود. در این ویدئو استفانو در حال نواختن قطعه «اسپانیش آی» از آثار خواننده پاپ انگلیسی «اینگلبرت هومپردینک» است. او همچنین تعدادی از آهنگ‌های مورد علاقه همسرش را برای او نواخت. این در حالی است که «کارلا ساچی» همسر او به همراه دو نفر دیگر از پنجره طبقه دوم بیمارستان از نزدیک هنرنمایی او را تماشا می‌کنند. این اتفاق در مقابل بیمارستانی در «کاستل سن گوایوانی» رخ داد.

استفانو در گفتگو با گاردین در این باره گفت: همسرم عاشق این آهنگ است و این آهنگ را بسیار دوست دارد. بنا به گزارش ایندیپندنت، همسر استفانو در تاریخ ۷ نوامبر پس از حدود ۱۰ روز از بیمارستان مرخص شد. در این بیمارستان آزمایشات سرطان بر روی وی انجام شد.

گفتنی است؛ بنا به گزارش رسانه‌های ایتالیایی، استفانو یک بازنشسته نظامی است. بنا به گزارش گاردین این زوج که از سن ۲۰ سالگی با هم آشنا شده بودند مدت ۴۷ سال است که با هم ازدواج کرده اند و با یکدیگر زندگی می‌کنند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر