{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فرار گاومیش از کشتارگاه و ورود ناگهانی آن به مدرسه موجب وحشت دانش آموزان شد.

حمله ترسناک یک گاومیش به مدرسه روستایی+عکس

فرار یک گاومیش از کشتارگاه و ورود آن به مدرسه موجب ترس و وحشت دانش آموزان شد. در این اتفاق که روز سه شنبه در منطقه «میانیانگ» واقع در استان سی چوان در جنوب غربی چین رخ داد این حیوان با شلیک گلوله پلیس از پای درآمد.

در ویدئویی که منتشر شده لحظه‌ای که این گاومیش وارد مدرسه شده است نمایش داده می‌شود. در این ویدئو در حالی که یک مامور به سمت این حیوان در حال شلیک گلوله است دیده می‌شود. ماموران پلیس با بردن این حیوان به گوشه‌ای از حیاط مدرسه و شلیک چند گلوله آن را کشتند.

پلیس محلی چین با انتشار بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: «مسئولان مدرسه با دیدن این حیوان در داخل حیاط مدرسه بلافاصله با ما تماس گرفتند. ماموران ما ابتدا تلاش کردند تا با به دام انداختن این حیوان آن را به کشتارگاه منتقل کنند، اما رفتار‌های تهاجمی گاومیش آن‌ها را مجبور به استفاده از اسلحه کرد.»

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که فرار حیوانات از کشتارگاه‌های چین و ورود آن‌ها به مناطق شهری خبرساز می‌شود. اوایل امسال نیز فرار یک بوفالو از کشتارگاه و حمله آن به یک زن و فرزندش خبرساز شده بود. این اتفاق در تاریخ ۱۹ آوریل و در شهر «هی یوان» واقع در جنوب چین رخ داده بود.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر