{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قاتل خانواده تویسرکانی پس از دستگیری به قتل ۵ عضو این خانواده اعتراف کرد.

اولین عکس از قاتل خانواده تویسرکانی

قاتل خانواده تویسرکانی پس از دستگیری به قتل ۵ عضو این خانواده اعتراف کرد.رحمان که تبعه افغان است با همکاری دوستش به نام سلطان ۵ عضو یک خانواده تویسرکانی را در گاوداری به طرز فجیعی به قتل رساندند آن‌ها پسر از فرار از تویسرکان در اسلامشهر به دام افتادند.

1518111_705

قاتل خانواده تویسرکانی اعتراف کرد و روز گذشته ۵ عضو این خانواده که به قتل رسیده بودند مراسم خاکسپاری شان انجام شد.

رحمان یکی از قاتلان در بازجویی به قتل ۵ عضو خانواده تویسرکانی اعتراف کرد و گفت: من و سلطان از علی آقا صاحبکارمان در گاوداری پول می‌خواستیم و به خاطر اختلاف مالی همه اعضای خانواده شان را به قتل رساندیم.

رحمان قاتل این خانواده تویسرکانی گفت: بعد از کشتن مادر و ۲ پسر علی آقا جسدشان را در چاه انداختیم و خاک روی آن‌ها ریختیم بعد از آن جسد‌های علی اقا صاحبکارمان و دخترش را در باغ انداختیم و فرار کردیم.

این قاتل خانواده تویسرکانی در ادامه افزود: بعد از قتل پول سرقت نکردیم فقط گوشی‌ها را دزدیدیم.
ما از صاحبکارمان پول طلب داشتیم و به همین دلیل ۵ گوشی موبایل که متعلق به مقتولان بود و حدود یک کیلو زعفران از آنجا سرقت کردیم و دو نفری به تهران آمدیم تا اینکه من دستگیر شدم و از همدستم هم خبری ندارم. با وجود اعترافات متهم درباره نقش همدستش در جنایت، شواهد نشان می‌دهد که او عامل اصلی قتل خانواده تویسرکانی است. به‌همین دلیل وی در بازداشت به سر می‌برد و بازجویی‌ها از او برای کشف حقیقت در جریان است. روز گذشته این خانواده تویسرکانی به خاک سپرده شدند.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر