{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رییس پلیس فتا از بازداشت فردی که آمپول های تقلبی کرونا را در فضای مجازی می فروخت خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم ۱۴ آمپول تقلبی درمان کرونا کشف شد.

کشف آمپول های تقلبی کرونا

سرهنگ داود معظمی گودرزی بیان داشت: شخصی به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد، با فردی ناشناسی که در فضای مجازی مدعی فروش آمپول درمان کرونا بود، آشنا شده است و برای درمان همسرش به ازای دریافت ۵ آمپول در مجموع مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به حسابی که وی اعلام کرده بود واریز کرده است، ولی پس از مراجعه به بیمارستان و بررسی توسط پزشک متخصص مشخص شد، آمپول ها تقلبی بوده و در صورت استفاده منجر به مرگ همسرم می شده است.
وی عنوان کرد: هویت متهم شناسایی و در رصد های اطلاعاتی مشخص شد که متهم با ساخت کانالی در شبکه های اجتماعی به فروش و تبلیغ آمپول های تقلبی درمان کرونا می پردازد و با هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن مکان تعداد ۱۴ عدد آمپول تقلبی کشف شد.
رییس پلیس فتا افزود: متهم در بازجوئی های مقدماتی معترف شد، با راه اندازی کانال و گروه تلگرامی و عضویت در چند گروه بزرگ دارویی، با هویت جعلی به متقاضیان آمپول های درمان کرونا، به آنان آمپول های تقلبی و تاریخ گذشته را به عنوان آمپول بهبود دهنده درمان کرونا معرفی و می فروخته است.
این مقام سایبری توصیه کرد: سودجویان همیشه در فضای مجازی در کمین هستند، حتما برای تهیه دارو های مورد نیاز خود به داروخانه ها و مراکز معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت مراجعه کنید.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی