{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک موش عظیم‌الجثه به قاعده یک خودرو کوچک در جریان لایروبی فاضلاب پایتخت مکزیک کشف و باعث وحشت شماری از کارگران شهرداری شد.

گیر کردن موشِ غول‌پیکر در فاضلاب شهری+عکس
یک موش عظیم‌الجثه به قاعده یک خودرو کوچک در جریان لایروبی فاضلاب پایتخت مکزیک کشف و باعث وحشت شماری از کارگران شهرداری شد.روزنامه سان در خبری نوشت: ۲۲ کارگر شهرداری مکزیکوسیتی که مشغول لایروبی یکی از کانال‌های فاضلاب شهر بودند ۲۲ تن وسایل و زباله مختلف از جمله یک موش عظیم‌الجثه از آنجا خارج کردند.
9907-35ba276

به نوشته این روزنامه بریتانیایی، بعد از خارج کردن این شیء از داخل فاضلاب و شست‌وشو مشخص شد عروسک یک موش عظیم‌الجثه است که در مراسم هالووین از آن استفاده می‌شود.

وقتی این حادثه رسانه‌ای شد، زنی به نام «ایولین لوپز» اعلام کرد این عروسک متعلق به او بوده و چند سال پیش در توفانی شدید از دستش داده است.

با این حال، به نوشته سان، با آن حجم از زباله و آلاینده‌هایی که به عروسک چسبیده بود به شدت شبیه یک موش واقعی شده بود، به طوری که برخی از کارگران با دیدنش پا به فرار گذاشته و برخی دیگر گفتند اگر در خیابان با این شیء روبه‌رو می‌شدند فرار می‌کردند.

تصاویر شستشن این موش غول‌پیکر در شبکه‌های اجتماعی هم با استقبال شدید مردم مواجه شد و بعضی‌ها اعلام کردند از آن برای هالووین پیش رو که ماه آینده برگزار می‌شود ایده خواهند گرفت.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر